Články

Okrem toho, že sa vám vyfiltrované letenky zobrazujú na mape, takisto ich môžete nájsť aj v časti „Články za posledných (x) dní“, ktorá sa nachádza pod filtrom. Tu si môžete preklikávať medzi sekciami Články a Letenky. V rámci sekcie Články nájdete príležitostné akciové letenky, ktoré sú väčšinou aktuálne po kratšiu dobu, zatiaľ čo v sekcii Letenky nájdete prevažne dlhodobejšie akcie.
Napíšte nám

Váš názor nás zaujíma, preto si radi prečítame vaše tipy na zlepšenia.

Môžete nás kontaktovať pomocou kontaktného formulára na tejto stránke, alebo emailom na adresu info@cestohlad.eu.

Cestohľad vyrobilo a prevádzkuje

Futile Studio s.r.o.
Lidická 700/19
602 00 Brno

Mapa

V bežnom zobrazení mapa ukazuje všetky akciové letenky, pričom platí, že sa zobrazuje najlacnejšia cena do danej destinácie. V prípade, že ste použili filter, zobrazuje mapa letenky podľa Vašich kritérií. Žlté symboly označujú oblasti kde je viac leteniek, a pri priblížení na danú oblasť sa Vám zobrazia jednotlivé destinácie v danej oblasti. Po nabehnutí na cenu sa Vám zobrazí názov destinácie, a po kliknutí na lupu,sa daná destinácia ihneď vyfiltruje a môžete si tak ľahko k nej vytvoriť emailovú notifikáciu. K prehľadu notifikácií sa dostanete po kliknutí na ikonu zvončeka v pravom hornom rohu mapy.

Notifikácie

V sekcii notifikácie môžete vidieť prehľad všetkých svojich upozornení. Môžete s nimi pracovať, vytvárať nové, vymazávať už nežiadúce či napríklad dočasne pozastaviť tie, ktoré v súčasnosti nepotrebujete, no chcete si ich uchovať a využiť niekedy v budúcnosti. Notifikáciu môžete vytvoriť veľmi jednoducho, stačí zadať údaje do filtra a kliknúť na tlačidlo Zasielať na email.
Skryť nápovedu
K zlepšeniu poskytovaných služieb a k analyzovaniu návštevnosti používame cookies. Používaním tejto webstránky s týmto vyjadrujete súhlas. Viac informacií.